Zaopatrzenie w materiały biurowe to koordynowanie i nadzorowanie zaopatrywania placówek klienta w artykuły biurowe, środki utrzymania czystości oraz artykuły spożywcze. Usługa obejmuje obsługę administracyjną w omawianym zakresie, negocjacje warunków współpracy z dostawcami, ustalanie listy asortymentowej, bieżącą weryfikację kosztów i limitów zakupowych oraz pomoc odbiorcom w zakresie składanych zamówień i zgłaszanych reklamacji lub zwrotów.

W głównej mierze usługa polega na zamawianiu przez pracownika placówki, poprzez stronę internetową artykułów z ustalonej listy asortymentowej. 

NASZE USŁUGI

Usługi Inwestycyjno-remontowe

Inwestycje i remonty

Usługi inwestycyjno-remontowe
zobacz

Zaopatrzenie

Zaopatrzenie biura

Koordynacja i nadzór zaopatrzenia oddziałów klienta w artykuły biurowe, środki utrzymania czystości oraz artykuły spożywcze
zobacz

Pozyskiwanie lokali

Pozyskanie Obiektów

Usługa związana z pozyskaniem powierzchni użytkowych
zobacz

Wyposażenie

Wyposażenie biura

Wyposażenie meblowe, szyldy i klimatyzacja
zobacz
Dlaczego klienci korzystają z naszych usług

UZNANY PARTNER

Od kilkunastu lat nasza firma obsługuje kluczowe procesy dla spółek MŚP i korporacyjnych buyessayfriend.com. Nasze doświadczenie wykracza poza standardowy outsourcing, co udowadnialiśmy realizując setki projektów przeformatowań procesów i rozwoju w celu dostosowania do aktualnych potrzeb rynkowych naszych Klientów.

Jakość

Realizacją usług zajmują się doświadczeni w swoich dziedzinach praktycy .

Integralność

Wieloletnia obecność na rynku oparta jest o najwyższą etykę pracy.

Wsparcie

Wychodzimy naprzeciw zwykłej koordynacji usług - podpowiadamy, polecamy i pomagamy w rozwoju.

Poufność

Zachowujemy najwyższe standardy poufności na poziomie pozwalającym nam świadczyć usługi dla klientów instytucji finansowych.