Rekrutacja jest sformalizowanym sposobem poszukiwania i doboru pracowników do organizacji. Proces ten stanowi jeden z najważniejszych obszarów zarządzania zasobami ludzkimi, bowiem uzupełnienie składu osobowego firmy decyduje w olbrzymim stopniu o powodzeniu, bądź porażce celów biznesowych.

Usługa rekrutacyjna realizowana jest w PM SA  przez konsultantów posiadających wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników na stanowiska sprzedażowe, menedżerskie oraz specjalistyczne stanowiska komórek centralnych.

Proces rekrutacji realizowanej przez konsultantów od początku podporządkowany jest założeniu jak najpełniejszego poznania oczekiwań i wymagań dotyczących idealnego kandydata do pracy. Identyfikując kluczowe kwalifikacje i cechy pożądane na stanowisku pracy objętym rekrutacją przygotowywane są najbardziej efektywne metody pozyskiwania kandydatów oraz wyboru najlepszego z nich. W tym celu stosowane są zróżnicowane metody selekcji zakładające ustrukturyzowane wywiady behawioralne czy dedykowane testy kompetencyjne.

Usługi rekrutacyjne zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewnić wysoką efektywność przy możliwie jak najkrótszym czasie poświęconym na poszukiwanie kandydatów do pracy.

NASZE USŁUGI

Pracownicze Plany Kapitałowe

Pracownicze Plany Kapitałowe

Wdrożenie i obsługa PPK
zobacz

Usługi Kadrowo-Płacowe

Usługi Kadrowo-Płacowe

Kompleksowy outsourcingu obsługi kadrowo-płacowej
zobacz
Dlaczego klienci korzystają z naszych usług

UZNANY PARTNER

Od kilkunastu lat nasza firma obsługuje kluczowe procesy dla spółek MŚP i korporacyjnych buyessayfriend.com. Nasze doświadczenie wykracza poza standardowy outsourcing, co udowadnialiśmy realizując setki projektów przeformatowań procesów i rozwoju w celu dostosowania do aktualnych potrzeb rynkowych naszych Klientów.

Jakość

Realizacją usług zajmują się doświadczeni w swoich dziedzinach praktycy .

Integralność

Wieloletnia obecność na rynku oparta jest o najwyższą etykę pracy.

Wsparcie

Wychodzimy naprzeciw zwykłej koordynacji usług - podpowiadamy, polecamy i pomagamy w rozwoju.

Poufność

Zachowujemy najwyższe standardy poufności na poziomie pozwalającym nam świadczyć usługi dla klientów instytucji finansowych.