Usługi administracyjne obejmują swym zakresem obsługę polegającą na administrowaniu obiektami, poczynając od rozwiązywania bieżących problemów administracyjnych, zapewnienie ciągłości dostawy mediów, obsłudze eksploatacyjnej, obsłudze technicznej poprzez realizację zadań inwestycyjno-remontowej, pozyskanie lokali po kompleksowe wyposażenie obiektów w niezbędne systemy,  instalacje i wyposażenie takie jak klimatyzację, wentylację, umeblowanie, oznakowanie (np. szyldy).

Dodatkowy zakres w ramach usług administracyjnych obejmuje wysyłkę korespondencji seryjnej, która realizowana jest w dwóch wariantach: wysyłki realizowane cykliczne (stałe zlecenie) i pozostałe. Usługa wysyłki korespondencji seryjnej obejmuje swym zakresem szereg czynności zaczynając od druku i kopertowania listów, kończąc na przekazaniu gotowych listów do wskazanego przez klienta operatora pocztowego.

Usługi administracyjne skupiają również koordynowanie i nadzór nad zaopatrzeniem w materiały biurowe, środki utrzymania czystości oraz artykuły spożywcze. Czynności te pozwalają na minimalizację zaangażowania Klienta.


NASZE USŁUGI

Usługi Inwestycyjno-remontowe

Inwestycje i remonty

Usługi inwestycyjno-remontowe
zobacz

Zaopatrzenie

Zaopatrzenie biura

Koordynacja i nadzór zaopatrzenia oddziałów klienta w artykuły biurowe, środki utrzymania czystości oraz artykuły spożywcze
zobacz

Pozyskiwanie lokali

Pozyskanie Obiektów

Usługa związana z pozyskaniem powierzchni użytkowych
zobacz

Wyposażenie

Wyposażenie biura

Wyposażenie meblowe, szyldy i klimatyzacja
zobacz
Dlaczego klienci korzystają z naszych usług

UZNANY PARTNER

Od kilkunastu lat nasza firma obsługuje kluczowe procesy dla spółek MŚP i korporacyjnych. Nasze doświadczenie wykracza poza standardowy outsourcing, co udowadnialiśmy realizując setki projektów przeformatowań procesów i rozwoju w celu dostosowania do aktualnych potrzeb rynkowych naszych Klientów.

Jakość

Realizacją usług zajmują się doświadczeni w swoich dziedzinach praktycy .

Integralność

Wieloletnia obecność na rynku oparta jest o najwyższą etykę pracy.

Wsparcie

Wychodzimy naprzeciw zwykłej koordynacji usług - podpowiadamy, polecamy i pomagamy w rozwoju.

Poufność

Zachowujemy najwyższe standardy poufności na poziomie pozwalającym nam świadczyć usługi dla klientów instytucji finansowych.